Развојни Дрвени Мушка Лавиринт Игра
Новак - 14 %

Развојни Дрвени Мушка Лавиринт Игра

Достапно за нарачка
DEN 911.52
DEN 784.00
Достапност:


Опис На Производот
Развојни Дрвени Мушка Лавиринт Игра
Зошто ќе Ви се Допаднат Тоа : Мерење на само 14*18*19cm, ова лежиште лавиринт е екстра компактен. Се разбира, тој игра одлично на подот, но тоа се вклопува во игра пенкала, во pop-up игра шатори, во јасли, и ви благодариме за да не се лизга пена нозете, е совршен за кафе маси, клупи, дури и на highchair коцки! Најдобри сепак, простор-заштеда на дизајн ви овозможува да се лизга ова лежиште лавиринт право во пелена торба или ранец. Земете оваа класична играчки насекаде, во секое време, со леснотија.
Како малку прсти водич на мулти-обоени, цврсто дрво монистра по три жица лавиринти' twisty-тесни агли, тие ќе бидат зграда моторни вештини, рака координација око, дури и обликот и бојата признавање. И со компактен габарит, ова е учење што ќе патува!
Информации За Производот
1* Играчки
>>За нас 1. Ние сме сигурен онлајн веледрогерија, каде може да се купи Кина производи со висок квалитет, прифатлива цена и професионален сервис. 2.Имаме долгогодишна соработка со многу земји во светот ; и да добијат многу добра оценка.Ние го правиме нашата моќ за да се исполнат барањата на клиентите. 3.Нашите Продавници може да биде мало или големо, ако ви треба голем број на производи, или надеж дека долгорочна соработка, можете да контактирате со нас, ние ќе има персонал за да ве контактираме. >>Пратката 1. Во светот превозот. Ние само брод да се потврди адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 2. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Ние ќе замине на детални пораки на донесувањето и пакет за вас. 3. Русија е клиент, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме Русија, кога ќе ги нарачате.бидејќи Русија е поштенски треба. >>Плаќање 1. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. 2. Вкупна Цена за плаќање вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето). Ве молиме имајте во предвид : S&H не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. 3. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (Боја, Пакети, Вредноста на Декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24 часа на потврди за плаќање. >>Повратни информации 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било каков проблем, ние секогаш сме подготвени да одговорат и поддршка. Ви благодариме! 3. Ако имате било какви предлози или прашања можете да не контактирате преку е-маил, или оставете порака.

За производот

боја:
multicolor
Бренд Име:
FILEXALLEN
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
2-4 Години

Избор на клиент