Оригиналниот Galaxy YINHE T7s CARBOKVE Т-7 Надградба на Тенис на Маса Ножот за Пинг-Понг Рекет
Новак - 25 %

Оригиналниот Galaxy YINHE T7s CARBOKVE Т-7 Надградба на Тенис на Маса Ножот за Пинг-Понг Рекет

Достапно за нарачка
DEN 2155.68
DEN 1617.00
Достапност:


Галакси T7s CARBOKVE Т-7 Надградба на Тенис на Маса Ножот за Ping Pong Рекет
Брзина : 9
Контрола : 8
Ply : 3 ИВЕРИЦА + 2 CARBOKVE
Дебелина : за 6.0±0.2 мм
Тежина : околу 91±5g
Тип : ОФАНЗИВА-
Опремени се игра : СРЕДНИ БРЗ
Се справи со : Shakehand (долга рачка) - FL , Penhold (краток рачка) - CS !!!
можете да изберете справи со видот кога се купува !!!
Оваа цена е само за ЕДЕН нож .
Ве молиме имајте во предвид за оригиналните сандак :
1. Сечилото не е во оригиналниот сандак кога тоа е испратените, но тоа е добро спакувани за да се дозволи безбедно да пристигнат.
2. Ако имате потреба од неговата оригинална сандак, ќе мора да плаќаат за превозот цена (9 - 15 соодветно на тоа оригиналниот пакет кутија е вистинска тежина) за оригиналните сандак, и ве молам дозволете ми да знам кога ќе понудата, ви благодариме.

За производот

Број На Модел На:
T7s
Бренд Име:
YINHE
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
дното:
3 ИВЕРИЦА + 2 CARBOKVE
Продавница број:
YH0001T7S
се справи со:
Долго(Shakehand)-FL;Penhold (краток рачка)-CS
Опремени се игра:
медиум брзо

Избор на клиент