Автомобил Стил 1.5 cm Кол Прозрачна откопчување се Покријат Noctilucous Автомобил Копчето за вклучување Декорација Прстен Одговара За Фолксваген Ауди Шкода
Новак - 30 %

Автомобил Стил 1.5 cm Кол Прозрачна откопчување се Покријат Noctilucous Автомобил Копчето за вклучување Декорација Прстен Одговара

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 168.00
Достапност:

Така на квалитетот е загарантирана.
Гуангжу Vista Авто Додатоци Ограничени не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Сликата на неисправни монистра.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
Автомобил Стил 1. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Ако не сте задоволни со нашата porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Карактеристики на производот : 1.100% Сосема Нов и висок квалитет. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.Тоа е лесно да се инсталира.Тоа е Високо-температура на печење слој, и не е лесно да исчезнат. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
Пакет : 1 Компјутер/Set
Пакет Се Вклучени :
Алуминиум Прозрачна откопчување Капак * 1 Парче Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.5 cm Кол Прозрачна откопчување се Покријат Noctilucous Автомобил Копчето за вклучување Декорација Прстен Одговара За "Фолксваген" Ауди "Шкода"
Спецификации :
Материјал : Алуминиум
Надворешниот Дијаметар : 39 MM
Внатрешен Дијаметар : 14 MM
Боја : Црна, Сина, Златна, Црвена, Сребрена
Тежина : 10g
Примена : Универзална одговара f или Фолксваген, Ауди, "Шкода".
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Инструкции за инсталација :
1. Но вие не треба да се потврди големина внимателно пред да го купат ( големината информации ќе се покаже подолу секој предмети ). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
Поради различни светлина, можеби фотографии од описот ќе биде диференцијал со вистински бои. Ви благодарам многу за вашето разбирање!
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Не го помрднувајте производ или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако не сте задоволни со квалитетот на вашиот купувате од нашата продавница, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок. Било незгодно, искрено се надевам дека за да се добие вашиот вид разбирање. Ви благодариме. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Барање : 1.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Се утврди точната локација на производот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Ве молиме да се стави на 3 M селотејп под греење,Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Бренд Име:
Loen
Објектот Дијаметар:
3.9cm
Име На Модел:
TY353064
Налепница Сместување:
Внатрешна
Модел:
Број / Писмо
Објектот Должина:
3.9cm
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0.8cm
Тип:
Алуминиум Налепница
Објектот Ширина:
3.9cm
Вид На Налепница:
Други
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешниот Дијаметар:
39MM
Внатрешен Дијаметар:
14mm

Избор на клиент