Слатка Бел Микс 100 компјутери се Зголеми злато Шарм Опрема Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Одлуки D0352-1
Новак - 52 %

Слатка Бел Микс 100 компјутери се Зголеми злато Шарм Опрема Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит

Достапно за нарачка
DEN 522.72
DEN 251.00
Достапност:


УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина,тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.0 px;">
Да,ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент,се гради напред"и принципот на "прв клиент",ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.393 инчен 1 инч=2. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.0 px;text-align : left;маргина : 0.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави,Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.0 px;text-align : left;маргина : 0. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се нудат пад на превозот"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат,ако тоа е скршен или оштетен,може да се направи рекорд со превозникот.0 px;">
Да,ние го правиме. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака,добредојдени да не контактирате.0 px;text-align : left;маргина : 0. Во исто време,можете да фотографирате и испратете ја на нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
925 sterling silver шарм diy лебди lockets
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
копното.
RELATEDPRODUCTS
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
.0 px;">
Да,ние го правиме.0 px;text-align : left;маргина : 0. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.0 px;">
Да,ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Дали ви се брод на меѓународно ниво"збор-заврши : пауза-збор;за претекување : скриени;баласт : 0.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendantfindings diy (ѓердан или нараквица,earring danglependant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање,дали ве молиме контактирајте со нас.
Слатка Бел
Одобрението за промет на големо се Меша 100 компјутери се Зголеми злато Шарм Опрема Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метален Накит Одлуки D0352-1
Точка Бр.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpressverified адреса.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности,со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
D0352-1
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
steampunk Опрема
боја:
Антички Сребрен Антички бронза Антички злато, Антички Бакар Розово злато
Количина:
100 компјутери/многу
Големина :
микс
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Една тежина :
микс
Големина:
Микс 20-32 стилови
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Избор на клиент