Моден рачно изработени Chiffon Цвет Кристал Beaded Булчински Applique WRA-878

Моден рачно изработени Chiffon Цвет Кристал Beaded Булчински Applique WRA-878

Достапно за нарачка
DEN 11289.60
Достапност:


Моден рачно изработени Chiffon Цвет Кристал Beaded Булчински Applique WRA-878
100% Производство На Рачно Изработени, Со Висок Квалитет, Моден Дизајн
Процес На Производство :
Како Да Се Железо Тоа? Ве молиме проверете подолу Работата :
Може Исто Така Да Како Што Се :
Употреба :
(1) За свадба облека,свадба се облекуваат или навечер gown. (2) За коса додатоци. (3) За белегзија или ракавица декорација.
Плаќање :
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ , исто така, ја прифати други методи, како што се кредитни картички, банкарски трансфери, Western Union,итн.
За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Пакет :
Различни itmes во различни пакување. На пример :
Кристал Applique Yardage : 5-20rds по дел,парче валани без хартија картичка;Околу 10pc/opp;5-20opp/картонска кутија;Картон мерка : 20*20*30cm. Парчиња : 5~10pcs со ткиво хартија/ тркалаат; 5~10 ролни/opp; 5-20 opp по картон;Картон мерка : 20*20*30cm.
Кристал копче/brooch 10-20 парчиња од ткивото на хартија/меур торба;100-200 од polybag;Околу 10bags/картонска кутија;Картон мерка 30*20*20cm
Испорака : Нарачка обично се испраќаат надвор преку DHL , Fedex или ЕМС . Брод преку DHL или Fedex , пратката ќе пристигне во рок од 2~7 работни дена по се испраќаат надвор. Брод преку EMS , пратката ќе пристигне во рок од 15~35 дена по се испраќаат надвор. Посебен Случај : Испорака ќе имаат 1~2 работни дена одложување, како што Празници, Политика корекција, Оддалечените области, итн.
За Keering
Keering,вашиот најдобар избор!
Повратни информации :
Вашето мислење е многу важно за нас. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
100% позитивни повратни информации!!!

За производот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени
Бренд Име:
Keering
Стил:
Шие-На
Големина:
16.5cm
Број На Модел На:
WRA-877
Техника:
Beaded
Тип:
Chiffon Цвет Кристал Beaded Булчински Applique
Тип на Кристал:
Одделение Чаша
Материјал:
Вештачки бисер/стакло мушка/mesh
Употреба:
Облека/чевли/коса декорација/свадба декорација/торба
MOQ:
50 парчиња/многу,една боја,на еден дизајн
боја:
Како слика, сребро.
Стил:
Рамен грб, Лепак назад
Occassion:
Свадба/ Партија/ Годишнината
Времето За Производство:
10~12 работни дена
Примерок Цел?:
Прифатливи, ве молиме контактирајте ме

Избор на клиент