NBC0A11001 Плоча за Пакард Бел EasyNote TE11 TV11-РК TV43-РК TV44-РК TV44-HR LA-7912P Q5WV1 UB6

NBC0A11001 Плоча за Пакард Бел EasyNote TE11 TV11-РК TV43-РК TV44-РК TV44-HR LA-7912P Q5WV1 UB6

Достапно за нарачка
DEN 3258.72
Достапност:


Опис
NBC0 A11001 Лаптоп Плоча (Систем одбор) - За Пакард Бел Easy Note TE11 TV11-РК TV43-РК TV44-РК TV44-HR 100% ТЕСТИРАНИ ДОБРА
ПЛОЧА TE11 HC HM77 LF HM77 / UMA, ГЛАВНИОТ BD UMA TE11 HC HM77 РС, 4619 IDBOL06
Овој производ е реновирана, Оригиналниот систем одбор, и е функционален. Ние нудиме 30-дневниот Гаранција за овој производ. Ве молиме кликнете на линкот подолу за лесно, без проблеми се врати процес.Матични плочи се дел број специфични; ве молиме бидете сигурни дека за да одговара на дел број на матичната плоча ќе се заменува со онаа на вашите се за купување.
Погледнете одбор идентификатор NBC0 A11001 во мемориска локација прикажани на етикетата
Ве молиме внимателно да се однесуваат на слики, избегнување на погрешно купување.
Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : Оваа плоча користете HM77 (SLJ8 C) чипсет .
Пакетот Вклучува : 1x Оригиналниот Систем Одбор Целосно Тестирани / Поминале Дијагноза
Состојба : Обновена - Работа 30-Ден Гаранција / Опционални Продолжена Гаранција (следете го линкот подолу)
Компатибилни Модели (не за сите модели наведени) :
ЗА ACER Стремат Е1-571 Е1-571 G серија Лаптоп КОМПЈУТЕР
ЗА ACER Travel Mate P253-E P253-M P253-MG серија Лаптоп КОМПЈУТЕР
ЗА Портата NE56 R NV56 R серија Лаптоп КОМПЈУТЕР
ЗА Пакард Бел Easy Note TE11 TV11-РК TV43-РК TV44-РК TV44-HR серија Лаптоп КОМПЈУТЕР
Превозот Превозот вклучува осигурување Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост""China post""ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" ,
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Услови за продажба
На 90-Ден Гаранција Политика : Сите клиенти мора да кликнете на враќање линкот подолу пред испраќање на било кој објект назад за да ми се Врати превозот се платени од страна на купувачот, а не е надоместени По приемот на објектот и завршување на нашата инспекција, враќање на парите или замена ќе бидат обработени. Ако цел е да се најде неисправни, ние или може да се даде на целосна наплата ( со ИСКЛУЧОК на превозот и ракувањето со обвиненија), или замена без дополнителни трошоци. Доколку наредбата не е пронајден да се неисправни и ние признавање на правото на враќање на средствата, ние ќе рефундирање на 80% од набавната цена (20% restock такса). Нашата гаранција не се применува на производи кои биле злоупотребени, модифицирани, поправена, оштетени или злоупотребени од страна на секој Ние го задржува правото како крајни орган на тоа дали производите треба да бидат заменети или вратени Ние нема да бидат одговорни за каква било случајни, индиректни, последователни, или штети од каква било природа кои произлегуваат од продажба на производот на ВНИМАНИЕТО на : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации, па можеме да се обидеме и да ги реши сите прашања може да имате & ПРОДОЛЖЕНАТА ГАРАНЦИЈА се НУДАТ. Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС за повеќе информации
Контактирате за Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или, пак, на оваа аукција, ве молиме ни e-mail Ние ќе одговориме на сите пораки во рок од 24 деловни часа или помалку (не се вклучени викенди или празници) За пост купување помош или информации, ве молиме e-mail

За производот

Бренд Име:
KEFU
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
Intel H77
Пристаништа:
USB 2.0,Ethernet,HDMI,VGA
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
TV44
Чипсет Производител:
Intel
Форма Фактор:
Мини-ITX
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Почетен Датум:
2012
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
1333
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Состојба:
Одлични
Форма Фактор:
лаптоп плоча
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Тип Socket:
Чашката G2

Избор на клиент