15ML Airless Лосион Шише со Пумпа, Козметички Суштината Пакување Транспарентен и Бела боја, 50 Парчиња/Многу
Новак - 5 %

15ML Airless Лосион Шише со Пумпа, Козметички Суштината Пакување Транспарентен и Бела боја, 50 Парчиња/Многу

Достапно за нарачка
DEN 1915.20
DEN 1820.00
Достапност:


15 ML Airless Лосион Шише со Пумпа, Козметички Суштината Пакување Шише Т ransparent и Бела Боја ,
Бесплатен Превозот-50 Парчиња/Многу
Предмет : Airless Шише (Vaccum Пакување Шише)
Капацитет : 15 ML, 15 Grams,
Пумпа Млазницата Модел : Лосион Пумпа. (Не Магла Спреј Млазницата)

За производот

Спецификации:
15ml
боја:
Транспарентен Главата, Бела Глава
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
15ML
Број На Модел На:
Airless-Лосион Пумпа

Избор на клиент