Луксузна Ретро Матирано Кожен Паричник Телефон Случај За BQ Aquaris E5 4G 5.0 BQ E4.5 4.5 инчен BQ М5 5.0 Флип Стојат Поклопец на Слот за Картичка
Новак - 40 %

Луксузна Ретро Матирано Кожен Паричник Телефон Случај За BQ Aquaris E5 4G 5.0 BQ E4.5 4.5 инчен BQ М5 5.0 Флип Стојат Поклопец

Достапно за нарачка
DEN 319.20
DEN 192.00
Достапност:


Луксузна Ретро Матирано Кожен Паричник Телефон Случај За BQ Aquaris E5 4 G 5.0" BQ E4.5 4.5 инчен BQ М5 5.0" Флип Стојат Поклопец на Слот за Картичка
Ве Молиме Имајте Во Предвид
Russion пријатели,ве молиме да го пополните вашето целосно име и презиме, поради политиката на руската обичаи , така што можете да ја примите вашата нарачка успешно.
Ве молиме Одберете го Точниот Модел на Телефон , или можете да ни оставите порака, да confirme вашиот модел на телефон. Ве молиме контактирајте со нас за решенија пред да замине негативни ,неутрални повратни информации или отворање на спорови, ние се стремиме да обезбедиме најголема услуга на највисоко задоволство на сите наши клиенти.
Производи Екранот


За производот

Големина:
For BQ Aquaris E5 4G 5.0 inch BQ E4.5 4.5 inch BQ M5 5.0 inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Паричникот Случај
дизајн:
Гроздобер,Обичен
Карактеристики:
Кожен Паричник Картичка Слотови Потпирачот Стојат Носителот
Бренд Име:
YINGHUI
Компатибилен Бренд:
За BQ Aquaris E5 4G 5.0 инчен BQ E4.5 4.5 инчен BQ М5 5.0 инчен
Трговија на големо:
Најдобра цена поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
дизајн:
Паричникот Телефон случај покрие coque capa fundas
боја:
8 бои
Состојба:
100% Сосема нов Висок Квалитет
Број На Модел На:
За BQ Aquaris E5 4G 5.0 инчен BQ E4.5 4.5 инчен BQ М5 5.0 инчен
Материјал:
кожа

Избор на клиент