5pcs Нови Пристигнување Слободни Форма Форма Природни Кварцен Кристал Мат Површина Златна Боја Pendant За Мажи и Жени
Новак - 7 %

5pcs Нови Пристигнување Слободни Форма Форма Природни Кварцен Кристал Мат Површина Златна Боја Pendant За Мажи и Жени

Достапно за нарачка
DEN 1093.44
DEN 1017.00
Достапност:


Природни Apple Камен Waterdrop pendant
Големина : Приближно 30~40mm
Материјали : Кристално
Боја : Бела

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Ainicin
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Слободна Форма
боја:
Бела
Материјал:
кварцен кристал
is_customized:
Yes

Избор на клиент