Бохемија Плетенка Јаже Нараквици Кожа Надеж Бел Нараквици Среќа Шарм Амајлија Накит Одлуки Wristband За Жените 10pcs B269
Новак - 17 %

Бохемија Плетенка Јаже Нараквици Кожа Надеж Бел Нараквици Среќа Шарм Амајлија Накит Одлуки Wristband За Жените 10pcs B269

Достапно за нарачка
DEN 157.92
DEN 131.00
Достапност:


Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов МАТЕРИЈАЛ : алуминиумски + Кожа Страна : 20cm Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Може да потрае околу 15 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-7days www.dhl.com EMS За 7-15 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 15-50 дена www.17track.net/Index En.html e Packet За 7-20 дена www.usps.com Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, без следење infomation.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Повратните Услови :
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој Спор.

За производот

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Поставување Тип:
Канал поставување
Должина:
20cm
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Андроид
Пол:
Жените
Обликотшема:
Лице
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака Потсетник
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
кожа

Избор на клиент