Замена на проектор ТВ Гола сијалица 915P027010 За WD-62827 / МД-62927 / МД-73727 / МД-73827 / МД-73927 Проектор 3pcs/многу
Новак - 10 %

Замена на проектор ТВ Гола сијалица 915P027010 За WD-62827 / МД-62927 / МД-73727 / МД-73827 / МД-73927 Проектор 3pcs/многу

Достапно за нарачка
DEN 3648.00
DEN 3283.00
Достапност:

Ние ќе се потрудиме за да се поврзеш со нас на :
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без
изложување на вашата кредитна картичка детали. ( Освен Оддалечена Област )
EMS
7-18 дена
Руската Федерација , Бразил , Аргентина , Перу , Чиле , Турција , Индија, Итн
Хонгконг Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Mail
8-39 дена
Далечна Земја или Област Ние ги користиме на курирската служба DHL , UPS-от , FEDEX , EMS , EUB , Пост Воздух Пошта или слично да брод од објектот.
Ние брод да се потврди цел адреса само. Ако ви треба промена на адреса ве молиме ни e-mail пред да се испрати објект.
Јужна Кореја , Обединетите Арапски Емирати , Тајланд , Јапонија , Малезија , Мексико , Сингапур И Сл.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор на Paypal. Услови и Услови на Плаќање
Зачувам е првата опција на плаќање нарачување преку Ali Express. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци. Не Само Една Гола Сијалица Гаранција 120 Дена Гаранција Пакет Стандарден Пакет Со Мали Картон За Секое Парче На Превозот :
Експрес Курир
Време на испорака(нормална состојба)
Земја
DHL
5-7 дена Соединетите американски Држави , Канада , Австралија , Велика Британија , Франција , Германија , Шпанија , Италија , Европски Земји Итн. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Преку Зачувам, може да се плати со помош на
Moneybookers
Кредитна Картичка (Visa, Master Card)
Т/T (Банкарски)
Western Union
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail. Клиентите можат да поднесат барање за замена или рефундирање на помалку превозот и ракувањето во рок од 30 дена од денот на приемот.На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време и можете да го најдете објект онлајн. Ние ќе ви одговори на вашите пораки во рок од 24 часа.com, водечки трети лица онлајн
плаќање платформа од Alibaba Група. Сакаме да ви се заблагодарам однапред за ни помага да се постигне 5 ѕвезда повратни информации оценка, ако за било која причина сакате да ни даде нешто помалку од совршен рејтинг ве молиме контактирајте со нас, па ние може да реши за тебе. Гаранција и Враќање :
Оваа светилка е обезбеден 120 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор. Ве молиме ни E-mail, пред да се вратат на неисправни објект. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е
само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.За меѓународните пратки, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да се провери вашиот производ. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш и ве молиме да ни даде можност да ги решат. Повратни информации : ви благодариме за држење на вашиот крајот на договорот. (Освен ако посебни околности ќе се одлага време) 2 .
Ако враќањето е предизвикана од страна на квалитетот на производот или грешка од нас, ќе им се гарантира да се добие 100% наплата.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

За производот

Број На Модел На:
МД-62827 / МД-62927 / МД-73727 / МД-73827 / МД-73927
Бренд Име:
bipu

Избор на клиент