топла професионални ipl ласер отстранување на влакна убавина машина xenon светилка 7*60*125mm

топла професионални ipl ласер отстранување на влакна убавина машина xenon светилка 7*60*125mm

Достапно за нарачка
DEN 2640.00
Достапност:

ipl флеш светилка ние сме фабрика , може да се направи на сите видови светилка, ве молиме контактирајте ме за повеќе детали
Спецификација :
1. Ксенон светилка за IPL,shr ласерски E-светло убавина машина
2. Ладење : циркулација на вода и полу-диригент ладење
3. Долговечноста : 100,000 снимки
4. тип : интензивна пулсова светло
5 сопствени ОЕМ големина на располагање
6 ние, исто така, имаат и други ipl ласерски делови како моќ одбор , прикажување на ладење чипови ,рачка школка
жица цевка итн
Оваа светилка може да биде инсталиран директно, и тоа Заварување
Ве молиме потврдете го со нас вашето специфична големина кога ќе го купите.
Треба да ви бара дополнително informaiton,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние се чека за вашето барање и со нетрпение очекувам да вашата соработка!
1).Пад на превозот Можеме да ги отфрлиме превозот.испрати до вашите клиенти во превозот адреса, кога местото цел.
2).Превозот цена : Кликнете на "Транспорт и пакување на" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации . 3). Времето во транзит : Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45days.
4). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 1 до 3 работни дена.
5).Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и одговорност

За производот

Големина:
any
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
Стакло
Функција:
убавината здравје

Избор на клиент