Дрво Жито LED Табела Ѕиден Часовник со 3 Бројки Група Покажуваат Часови, Минути, Секунди Cuntdown Тајмер Достапни
Новак - 15 %

Дрво Жито LED Табела Ѕиден Часовник со 3 Бројки Група Покажуваат Часови, Минути, Секунди Cuntdown Тајмер Достапни

Достапно за нарачка
DEN 2160.00
DEN 1836.00
Достапност:


Предмет : Дрво Жито LED Дигитален Часовник 6 Digits со 7 Pixels
Функција : приказ на време(12/24 Часа) Вкупно 6 групи на alarm Snooze Функција на располагање Покажуваат Температура во C и F режим Покаже Календар (Година, Месец, Ден) Поддршка за Одбројување Функција (ова е добра функција за готвење и правење на салата,или игра) Големи led цифри,луѓето може да се види јасно во 20meters далеку во ден светлината LED светлината може да биде прилагодлив,постојат 3 нивоа Висок/Среден/Низок (па можете да го користите часовник во кревет како ноќ светлина) 5 Led диоди бои се опционални (Црвено, Бело, Зелено, Сино Жолта) часовникот, исто така може да се користи како ѕиден часовник. Часовникот Напојува со AC адаптер
Напомена :
На CR2023 батерија се користи за да се сеќавам на времето кога исклучување,тоа не се користи за прикажување на времето.
Димензија за часовникот : L238*H85*W56 mm / L13.58*H4.57*W4.53 Инчи
Пакет се вклучени :
1 x ПРЕДВОДЕНА од Часовникот(Батерија не е вклучена)
1 x Адаптер
1 x англиски јазик Прирачник за корисникот

За производот

Тип:
Биро Часовници
Движење тип:
Скокање со движење
Motivity Тип:
Дигитални
Дисплеј Тип:
Дигитални
Обликот:
Плоштад
Стил:
Краток
Материјал:
Пластични
Функција:
Календари,LUMINOVA

Избор на клиент