Бесплатен Превозот 1 Сет 1.5 мм Дијаметар Месинг Злато Завртка Тип Т-Бар Асортиман за Полнење за да се Види Поправка
Новак - 5 %

Бесплатен Превозот 1 Сет 1.5 мм Дијаметар Месинг Злато Завртка Тип Т-Бар Асортиман за Полнење за да се Види Поправка

Достапно за нарачка
DEN 955.20
DEN 908.00
Достапност:


Изработени од Месинг
Дијаметар : 1.5 mm
5pcs за секој, 55pcs во вкупниот
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3~7 работни дена по извршената уплата.
На следење на број ќе бидат испратени, и можете да го провериш во www.17track.net.
Ако имате било какви прашања orproblem со превозот, можете да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе бидеме среќни да ви служи во секое време.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".Вашиот признавање ќе ни помогне да ги подобриме нашите услуги.
Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Контакт со нас на :
Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 48hrs.(Понеделник-Сабота)
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.

За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
CHAINDA
Тип:
Часовници за Делови
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Функција:
пролет бар
Број На Модел На:
WSB-31
Објектот Ширина:
10inch
Материјал:
Челик
Објектот Висина:
0inch

Избор на клиент