Топла Продажба! Ulefone Париз X Случај Нов Пристигнување 5 Бои Мода Флип Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска За Ulefone Париз X Случај
Новак - 9 %

Топла Продажба! Ulefone Париз X Случај Нов Пристигнување 5 Бои Мода Флип Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска За Ulefone Париз X

Достапно за нарачка
DEN 205.92
DEN 187.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Корисникот за
Ulefone Париз X
Материјал
Висок Квалитет на Луксузни СТП Кожа
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Боја
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
Допир
Тешко Средината Мека
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Нашата Продавница default Логистика е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации (превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само).Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време(25-60 дена).ако ви треба на следење на број, ве молиме да плаќаат повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете :

За производот

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Maxred
дизајн:
бизнис
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Ulefone
Број На Модел На:
Случај за Ulefone Париз X
Бои:
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
Тип:
Случај

Избор на клиент