1 Парче Gdstime 5015 Компресор Фан 24V DC 2 Pin 50x50x15mm Компјутер PC Случај Кулер за Ладење 50MM

1 Парче Gdstime 5015 Компресор Фан 24V DC 2 Pin 50x50x15mm Компјутер PC Случај Кулер за Ладење 50MM

Достапно за нарачка
DEN 282.24
Достапност:

50mm 5015 Компресор Фан 12 V PC Компјутер Случај Кулер за Ладење DC Центрифугални Вентилатори
Сосема нов фан со одличен квалитет и атрактивна цена, Лесно да се инсталира и да ги искористи на топол воздух од внатрешноста на случај се Зголеми протокот на воздух во вашиот систем.Заладување на целиот случај. Проширите вашиот систем животен век и Компјутерски подобра работа
Paramaters : Димензија : 50x50x15mm Оценет Напон : 24 V DC Конектор : XH2.54-2 Pin Имајќи Тип : Ракав Номинална Струја : 0.1 Amp±10% Номинална Брзина : 5200 RMP±10% Воздух Волумен : 4.43 CFM±10% Бучава : 30d BA±10% Живот : 35000 часа Кабел должина : 20cm Тежина : 27g/еез Пакет вклучуваат : 1pcs/многу 5015 компресор
5015 Компресор Фан 24 V PC Компјутер Случај Ладење DC Центрифугални Вентилатори 5015 S
5015 Компресор Фан 24 V PC Компјутер Случај Ладење DC Центрифугални Вентилатори 5015 S
5015 Компресор Фан 24 V PC Компјутер Случај Ладење DC Центрифугални Вентилатори 5015 S
5015 Компресор Фан 24 V PC Компјутер Случај Ладење DC Центрифугални Вентилатори 5015 S
5015 Компресор Фан 24 V PC Компјутер Случај Ладење DC Центрифугални Вентилатори 5015 S
5015 Компресор Фан 24 V PC Компјутер Случај Ладење DC Центрифугални Вентилатори 5015 S
5015 Компресор Фан 24 V PC Компјутер Случај Ладење DC Центрифугални Вентилатори 5015
5015 Компресор Фан 24 V PC Компјутер Случај Ладење DC Центрифугални Вентилатори 5015 S
5015 Компресор Фан 24 V PC Компјутер Случај Ладење DC Центрифугални Вентилатори 5015 S
5015 Компресор Фан 24 V PC Компјутер Случај Ладење DC Центрифугални Вентилатори 5015 S
5015 Компресор Фан 24 V PC Компјутер Случај Ладење DC Центрифугални Вентилатори 5015 S
5015 Компресор Фан 24 V PC Компјутер Случај Ладење DC Центрифугални Вентилатори 5015 S
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

За производот

Број На Модел На:
Б-GDT 5015 Компресор 24V-1P
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
gdstime
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Линии:
2 линии
is_customized:
Yes
реден број:
5015 фан
имајќи тип:
Sleeve
Номинална Напон:
24v
Тип:
компресор фан
Тип На Објект:
вентилаторот за ладење
Фан Димензија:
50x50x15mm
сертификација:
CE / ROHS

Избор на клиент