LZM-25G 1-10GPM(5-35LPM) Цевки Тип Течни Flowmeter Проток на Вода Метар rotameter

LZM-25G 1-10GPM(5-35LPM) Цевки Тип Течни Flowmeter Проток на Вода Метар rotameter

Достапно за нарачка
DEN 729.60
Достапност:

Опис :
Модел : LZM-25 G 1"
Тип : Цевки Тип
Тип на врска : 1" BSP Женски
Медиум : Течни Flowmeter Проток На Вода Метар
Протокот Опсег : 1-10 GPM(5-35 LPM)

За производот

DIY Материјали:
Водовод

Избор на клиент