WOWTIGER Дизајнер Луксузни Кожа за на Рака Машки Автоматско метал Тока Појаси За Мажи cinturones hombre ceinture homme Појас
Новак - 46 %

WOWTIGER Дизајнер Луксузни Кожа за на Рака Машки Автоматско метал Тока Појаси За Мажи cinturones hombre ceinture homme Појас

Достапно за нарачка
DEN 959.04
DEN 518.00
Достапност:


Детали за производот Стил : појаси за мажи Материјал : Cowhide кожа Должина : 110cm/115cm/120cm/125cm/130cm Ширина : 3.5 cm Боја : црна браун{ Ако ви треба кафеав појас, ве молиме да ни даде порака "браун", ние ќе испратиме парцела според вашата порака } Напомена : ве Молиме изберете вистинската големина според вашиот половината врз основа на големината на табелата подолу

За производот

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Појас Ширина:
3.5 см
Стил:
Повик
Бренд Име:
WOWTIGER
Шаблон Тип:
Dot
Тока Должина:
8.5 cm
Пол:
Мажи
Тока Ширина:
4.5 cm
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Број На Модел На:
091
боја:
црна браун
Ширина:
3.5cm
Појас Материјал:
Cowhide
Тока Материјал:
легура тока
Пакување:
прашина торба
Должина:
110cm/115cm/120cm/125cm/130cm
Појас должина може да се намали:
Yes

Избор на клиент