Hantek 6022BE PC преку USB пренослив oscilloscope Дигитални Чување 2Channels 20MHz 48MSa/s Oscilloscope Оригинален производ
Новак - 20 %

Hantek 6022BE PC преку USB пренослив oscilloscope Дигитални Чување 2Channels 20MHz 48MSa/s Oscilloscope Оригинален производ

Достапно за нарачка
DEN 3511.20
DEN 2809.00
Достапност:


Hantek 6022 BE PC преку USB пренослив oscilloscope Дигитални Чување 2 Channels 20 MHz 48 MSa/s Oscilloscope
Ве молиме Имајте во предвид : Пакет листа : 1*Oscilloscope 6022 BE 1*USB линија 1*CD софтвер 2*(1.5 м),1 : 1(10 : 1)пасивни сонда
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по имаме успешно примено вашето плаќање.
3. Ние нудиме редовни Пост Воздух Mail и да се постави бесплатен превозот методи.
4. Бидејќи трговијата се транснационални, како и воздухопловната е најевтиниот превозот метод, тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме изберете ја Изразат и да ја плати таксата.
5. Ние не сме одговорни за вашите Царина.
1. Ако предмети се наоѓаат во лоша состојба кога се примени, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние може да се вратат парите или да се препратат на нови една за вас.
2. Ако не сте задоволни со производот, бидејќи на личен избор, може да се врати кај нас во рок од 7 дена. Вие треба да се обрне на товар.
3.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
1.12 месеци гаранција
2.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект или со квалитет проблем,ве молиме контактирајте со нас,ние може да понуди враќање или ја гаранција но, ве молам да понуди докази за да се покаже проблемот активно.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

За производот

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
6022BE
Бренд Име:
Hantek
Големина На Дисплеј:
Никој
Дигитални Канали:
2
Рекорд Должина:
1
Е Батеријата Demountable:
No
Бендот Ширина:
Други
Резолуција На Екранот:
Други
Во Реално Време Земање Мостри Стапка:
Други
Складирање Должина:
10K-60K/CH Hantek
Канал:
2 канали
пропусниот опсег:
20MHZ
Max. Примерокот го оценувате:
48MS/s
DC точноста:
+-3%
Димензии:
205(L) x120(W) x35(H)mm

Избор на клиент