15*11cm HF Hellaflush Автомобил Целото Тело Прозорец Опашка Налепница Мотоцикл Decal Винил Лента за Карпеста Планина
Новак - 10 %

15*11cm HF Hellaflush Автомобил Целото Тело Прозорец Опашка Налепница Мотоцикл Decal Винил Лента за Карпеста Планина

Достапно за нарачка
DEN 254.40
DEN 229.00
Достапност:


Производи име : Креативни Модни Мотоцикл Шлем Автомобил Налепница Decals
Големина : однесуваат на владетелот - 150x110mm
Пакување : 1 BUC како слика шоу
Детали :
Водоотпорен, ниту избледи, sunblock,рефлексивни, долготрајни, убаво декорација.
Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.
Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и сл
Повеќе стил и трговија на големо цена се достапни.
Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка за сите налепници во нашата продавница :
Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.

За производот

Големина:
150x110mm
Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
DXYMOO
Име На Модел:
Креативни автомобил налепница
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
прозорецот
Објектот Ширина:
11cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Модел:
Флота
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Налепница

Избор на клиент