5pcs Метална Лажица Мами Риболов Намамат 8.1 cm 10.5 g Риболов Wobblers Фабрика Мамка Лажица Риболов Справи Isca Вештачки SP190
Новак - 30 %

5pcs Метална Лажица Мами Риболов Намамат 8.1 cm 10.5 g Риболов Wobblers Фабрика Мамка Лажица Риболов Справи Isca Вештачки SP190

Достапно за нарачка
DEN 512.64
DEN 359.00
Достапност:


За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
SP190
Должина:
8.1CM
Тежина:
10.5G
Материјал:
Метал
кука:
Жолта Пердув кука

Избор на клиент