EPMAM - Издувни гасови Контрола Вентил Со Поттик Actuator Исечок 89mm Цевка Блиски со Безжичен Далечински Контролер Поставите ЕП-CUT89-CL-ЗГОЛЕМЕТЕ-BZ

EPMAM - Издувни гасови Контрола Вентил Со Поттик Actuator Исечок 89mm Цевка Блиски со Безжичен Далечински Контролер Поставите

Достапно за нарачка
DEN 2525.28
Достапност:

EPMAN - Издувни гасови Контрола Вентил Со Поттик Actuator Исечок 89mm Цевка Блиски со Безжичен Далечински Контролер Поставите ЕП-CUT89-CL-ЗГОЛЕМЕТЕ-BZ Притисок : за 1 БАР Наслов Нерѓосувачки Челик Издувни гасови Контрола Вентил Сет Со Поттик Actuator 89mm Затворите Апликација Универзална Примена Одговара на Повеќето Возила со 89mm Цевки со Дијаметар од Издувниот Систем Забелешка : Одговара на Цевки со 89mm надворешен Дијаметар САМО Објект Состојба : Brand New нови Нерѓосувачки Челик Издувни гасови Контрола Вентил Сет со Поттик Actuator се Вклопува со 89mm прибл. OD цевка притисок опсег : -2 psi - 5.5 psi Тоа е avaiable за Бензин Мотор , не може да се користи за дизел моторот. Напон : 12 V Материјал : не ' Рѓосувачки челик за сите компоненти Род eng имајќи поврзани меѓу actuator и портата лост ве Молиме бидете сигурни дека вашата сите димензии пред место цел Вклучуваат Исти како на сликата за Следење на број Yes
Ние само го продаде стил и квалитет, Ние продаваме Оригиналниот EPMAN Бренд.
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

За производот

Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Осветленост Дел Број:
Издувните Контрола Вентил
Специјални Функции:
Универзална
Производителот Дел Број:
EP-CUT89-CL-ЗГОЛЕМЕТЕ-BZ
Монтажа Позиција:
Медиум
Бренд Име:
EPMAN
Тип:
Dissipative Пригушувач
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
Издувните Исечок /
Точка име :
Издувните Контрола Вентил Сет
Издувните Исечок Блиску Стил КОЛИЧИНА:
1pc
Почнувајќи Тип:
Позитивен Притисок
Материјал Тип:
Изработени од Нерѓосувачки челик (304
Издувните Исечок Вентил Цевка OD:
89MM
Притисокот опсег:
-2 psi - 5.5 psi
Издувните Исечок Вентил Состојба:
затворете
Притисок:
околу 1 БАР
Дел Име:
Електрични Издувните Catback Downpipe Исечок Систем
Го Замени Името:
ДОЛУ СРЕДИНАТА ОСКА ЦЕВКА НАЗАД ПРИГУШУВАЧ

Избор на клиент