Автомобил Стил Опашка Светилка случај за Chevrolet Cruze taillights Светла LED Опашка Светлина Задните LED Светилка светилки drl+Кочница+Парк+Сигнал
Новак - 5 %

Автомобил Стил Опашка Светилка случај за Chevrolet Cruze taillights Светла LED Опашка Светлина Задните LED Светилка светилки

Достапно за нарачка
DEN 16320.00
DEN 15504.00
Достапност:


Детали За Производот :
Taillights Автомобилски Додатоци
Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола
На Дознака :
Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.
Ние ја цениме вашата поддршка
Напомена :
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин
tem Функција, Посебни Барања, итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации
Благодарение толку многу за вашата цел!

За производот

Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
8kg
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Објектот Дијаметар:
70cm
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Име На Модел:
CHEVROLET CRUZE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
опашката светилка
Леќа:
Не Се Вклучени
Lumens:
2600lm
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
CHEVROLET CRUZE
Тип На Објект:
Задните Светла

Избор на клиент