Неврзан Појас Црна Боја Фармерки Мажите Солидна Шаблон Тип Вистински Кожен Појас Двојно Крои Голема Тока За Мажи Луксузни Појас
Новак - 29 %

Неврзан Појас Црна Боја Фармерки Мажите Солидна Шаблон Тип Вистински Кожен Појас Двојно Крои Голема Тока За Мажи Луксузни Појас

Достапно за нарачка
DEN 569.76
DEN 405.00
Достапност:


Нема право големина? Контактирајте ја нашата Онлајн Servi ce
Неврзан Појас Црна Боја Фармерки Мажите Солидна Шаблон Тип Вистински Кожен Појас Двојно Крои Голема Тока За Мажи Луксузни Појас :
1. П : Производ и фотографии се исти?
A : Да, на сите фотографии се реални.ние ќе ви даде најдобра цена, ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note : Како снимањето светлина, агол и боја прикажува, предмети и фотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува. П : јас сум веледрогерија, јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите производи, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако сакате да купите голем број, ве молиме контактирајте со нас .П : Како можам да се плати за мојата купување ?
A : Ние прифати Alipay тука, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Повратни информации :
1.Боја разликата е неизбежна, бидејќи на светлината агол, екранот,фотографијата и така натаму, отпадоци боја разликата е нормално, ние се обидуваме да се задржат на минимум, тоа не може да биде причина за да се вратите стоки
6.
Враќање & Наплата :
ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето да се врати. лични фактор не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. било увозни давачки или такси се купувачот одговорност.Другите се исто така ниски товар. Појас Материјал : Стп Слој Сплит Кожа +Сплит Кожа
2. Повеќето земји и региони се бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, Ali Express Стандард Превозот или e Packet . ако сакате брза испорака , ве молиме изберете EMS/DHL/ТНТ.Ве молиме бидете сигурни адреса и телефон се точни, особено Русија клиенти ,ве молиме оставете ги вашите име и презиме.
Обично откако ќе се плати за вашата нарачка, два работни дена ние ќе ви испратиме нарачка, поради работа транспорт поштата, најверојатно ќе биде во 5-6 дена следење на информации за дисплејот, на што е, не грижете се.ако сакате други превозот начин, ве молиме контактирајте со нас. Погоден Половината Големина : Од 30 " Да Се 52 "
Превозот :
1. П : дали постои следење на број за мојата нарачка ?
A : Да, има и следење на број ,можете да ја проверите на пратката статус. П : Што големина е во право за мене?
A : Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата топ производ големина маса,избор на големина производи.Предмети нормално брод во рок од 48 часа по уплатата.П : Ако не го примите објект многу долго време ,она што можам да направам ?
А : ве Молиме контактирајте со нас ако не го добие парцела многу долго време, ние
ќе песна за тебе, и ако потврди се загубени, ние ќе го препрати или рефундирање на дека.
За големина на :
Ќе има неколку отстапување околу 1-2 см на големината, тоа е нормално, тоа се случило како што мерење грешка или се водат на кожа за на рака или еластичен webbing рака. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царина или други евентуално одлагање,така ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на пат, и ние ќе песна тоа за вас.Ве молиме да оставите добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи. Стигнат до најголемиот број на земји во рамките 35-60 дена. ние ќе ви даде совети за да изберете големина.Ако не сте ги задоволи со стоката, ве молиме не двоумете се да не контактирате на време, Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. П : може да се означи со пониска вредност на тоа?
A : Да, Да биде непотребен царински давачки, Ние обично го направи Помала вредност на Парцели кога Вредноста е поголема .

За производот

Појас Должина:
100cm 32to35 Инчен, 105cm 34to37 Инчен, 110cm 36to39 Инчен, 115cm 38to41 Инчен, 120cm 40to43 Инчен, 125cm 42to45 Инчен
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KAVENPETER
Стил:
Повик
Појас Ширина:
3.9 cm
Пол:
Мажи
Тока Ширина:
4.0 cm
Тока Должина:
5.5 cm
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Број На Модел На:
KMP014
Појас боја:
Црна
Појас Материјал:
Стп Слој Сплит Кожа +Сплит Кожа
Тока Стил:
pin тока
Рака Крои Стил:
Двојно Шевови

Избор на клиент