Паметен телефон Tripod Планината Алуминиум Метал Универзална Паметен Телефон Tripod Адаптер Стојат Големина клип менгеме
Новак - 40 %

Паметен телефон Tripod Планината Алуминиум Метал Универзална Паметен Телефон Tripod Адаптер Стојат Големина клип менгеме

Достапно за нарачка
DEN 720.00
DEN 432.00
Достапност:


Ulanzi IRON MAN паметен Телефон Tripod Планината Адаптер
НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ UPGRATE паметен телефон tripod планината на aliexpress ! Супер метална конструкција : CNC изработени, од цврст алуминиум и тешко елоксирани, со убави мат црн финиш. Телефонот е добро заштитени од 3М, поддржан од гумени влошки и ништо контакти од вашиот телефон на екранот. Месеци на било кој стандарден tripod (1/4-20) и, исто така, стои на свои (tripod не се вклучени). УНИВЕРЗАЛНА Одговара на било кој паметен телефон од 2.1" за да 3.6" широк, со или без случај : Компатибилен со за Apple i Phone 7 Плус 6s Плус и 6 S Плус, за Samsung Note 2/3/4/5,за HTC One X, за Google Nexus 6/6 P,за Nokia Lumia 920/1020/1520, за Sony Xperia Z и многу други марки и модели
7572130422078142 Повеќе одлични производи US $ 62.00
/парче US $ 120.00
/парче US $ 328.61
/парче US $ 623.75
/парче US $ 159.00
/парче US $ 798.00
/парче US $ 93.75
/парче US $ 411.25
/парче US $ 550.00
/парче US $ 124.21
/парче US $ 348.70
/парче US $ 238.00
/парче US $ 256.00
/парче US $ 75.80
/парче US $ 420.00
/парче US $ 69.90
/парче US $ 481.00
/парче US $ 93.50
/парче

За производот

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ulanzi
Број На Модел На:
Iron Man

Избор на клиент