Нов оглас топла продажба Пролет и лето Дише спортски чевли СТП жена нето трчање 945
Новак - 42 %

Нов оглас топла продажба Пролет и лето Дише спортски чевли СТП жена нето трчање 945

Достапно за нарачка
DEN 1487.52
DEN 863.00
Достапност:


За производот

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Жените
Технологија:
dmx
Бренд Име:
Nuyork
Outsole Материјал:
Пластични
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Spring2017
Ниво На Пракса:
Професионални
Функција:
стабилност
Горната Висина:
Медиум намали
Применливи место:
Хард Суд
Функција:
Дише,Висина, Зголемување На
Insole Материјал:
PU
спортски тип:
Начин на живот
Број На Модел На:
945
Затворање Тип:
Кука & Јамка
За Растојание:
Сса 10 километри

Избор на клиент