Висок квалитет vga splitter кабелот 1 компјутер на двоен 2 следи адаптер Y splitter vga кабел машки да се женски за Компјутер

Висок квалитет vga splitter кабелот 1 компјутер на двоен 2 следи адаптер Y splitter vga кабел машки да се женски за Компјутер

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:

Опис : Видео Y Splitter Кабел можете да ја споделите видео лесно и е совршена за презентации. Тоа се дели на (S) VGA сигнал обезбедување истовремено прикажување на иста слика. Видео Y Splitter прави поврзување на два монитора еден snap! Видео Y Splitter работи со било кои два VGA/SVGA тип монитори кои ги користат стандардни 15 pin приклучоци. Fesatures : 1. Нови генерички 2. Премиум VGA машко-кон-женско видео Y-кабел поддржува еден VGA сигнал на два монитора 3. Се поврзува КОМПЈУТЕР или лаптоп за повеќе проектори, LCD монитори, и други видео дисплеј системи 4. Користете го овој adator да се подели на singal се раздели од еден текст уред на два излез 5. Plug and play, лесен за употреба 6. Направени од високо-квалитетен материјал, издржливи во употреба Пакет се Вклучени : 1 x VGA Адаптер Кабел

За производот

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
HUAHUAQI
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
081
Тип:
Продолжување На Кабел
Пол:
Машко-Женски

Избор на клиент