MP3, MP4 GPS тенка мала играчка батеријата 303040 полимер батерија на 450mah литиум-јон батерии
Новак - 23 %

MP3, MP4 GPS тенка мала играчка батеријата 303040 полимер батерија на 450mah литиум-јон батерии

Достапно за нарачка
DEN 249.60
DEN 192.00
Достапност:

ДОЛАРИ 5.20 -29.50 ДОЛАРИ 19.50 Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.0 mm (H)* 30 mm (W)* 40 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 450m Ah
Модел : 303040
Капацитет : 450 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 40 MM 30ММ ширина дебелина 3ММ

За производот

Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
303040
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Тип:
батеријата пакет
Пакет:
Yes
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li-полимер

Избор на клиент