FHIS-3001 Висока фреквенција аеросол вентил микрометар три бои

FHIS-3001 Висока фреквенција аеросол вентил микрометар три бои

Достапно за нарачка
DEN 15792.00
Достапност:


1,Epacket бесплатен превозот
Европа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,
Ирска, Португалија, Унгарија
Азија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,Јапонија
Други : Нов Зеланд
2,се Проценува превозот време : 10-25 дена
3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата
Цилиндри : висока фреквенција аеросол вентил
Оперативен вискозитет : 1-5000 cps
Хранење притисок : помалку од 30 KGR.
Оперативен го оценувате : помалку од 600 / МИН
Тежина : 312 G
Тип : Спреј Колекција
Минималната празнење стапка : 0.01 ML
Тело материјал : елоксирани алуминиумски / нерѓосувачки челик
Хранење порта големина : 1/4 "npt (f)
Користење на гас извор : 4-7 KGF / CM
Пријателски Совет : Нашата компанија произведува издавање вентил, модел многу, ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас, ви благодарам многу! Вашиот пријател FHIS

За производот

Бренд Име:
FHIS ИЗДАВАЊЕ
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Други

Избор на клиент