2 парчиња/многу HRC55 D6*6*75L* 4F Долго Флејта Волфрам солидна карбид Обложени Крајот Мелници Мелење Машина за CNC Рутер Битови
Новак - 15 %

2 парчиња/многу HRC55 D6*6*75L* 4F Долго Флејта Волфрам солидна карбид Обложени Крајот Мелници Мелење Машина за CNC Рутер Битови

Достапно за нарачка
DEN 1103.52
DEN 938.00
Достапност:

2 парчиња HRC55 Четири /4 Flute Мелење Машина CNC Рутер Битови 6 × 6 ×75 mm
Соодветни Материјали :
Челик
Карактеристики :
(1) Одлични раб-мелење технологија.
(2) Долг работен век, не е лесно да се скрши, прецизни.
Спецификација / Достапни Големини :
Месо тело со Дијаметар : 6mm
(1) Сечење на Работ Дијаметар : 6mm
(2)Сечење на Работ Должина : 15mm
(3)вкупна Должина : 75mm
Пакет : 2 парчиња Испорака : да се САД, Русија од страна на E-Пакет, за да ги друга земја со препорачана пошта со следење на број. Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. Ние може да се надополни на превозот на DHL/Федекс/EMS, ако треба, ве молиме контактирајте со нас. Тоа трае околу 7-15 работни дена за САД и Русија. ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија / Други
25-45 работни дена Во случај дека враќањето е барање, Можеме да го прифатиме враќање објект во рок од 60 дена по купувачот добива тоа. Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени, во ре-saleable состојба, оригинално пакување. Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
Имаме одличен тим за поддршка на услуга на клиентите, за да одговориме на вашите било какви прашања и да ви помогне да го решите проблемот,па затоа НЕ двоумете се контактирајте со нас!
Во потрага по агенти целиот свет, ние ќе ви обезбеди Најдобра Понуда.

За производот

Дијаметар:
6mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
NCSign
Вкупна Должина:
75mm
Број На Модел На:
HRC55 4F Крајот Мелница
Материјал:
Увезени Волфрам Челик
Обложување:
Нано
Место на Потекло:
Кина
Состојба:
100% Сосема Нов
Месо тело дијаметар:
6mm
Сечење на работ дијаметар:
6mm
Сечење Должина:
15mm
Соодветни Материјали:
Челик
Примена:
резба,сечење,slotting,мелничката,шупливи намали
Предности:
Долг животен век, прецизни.
Пакет:
2 парчиња

Избор на клиент