Нови Пристигна 2017 Божиќ Продавница Дома Livingroom Оркестарот Ѕид Mural Винил Уметност Дома Декор Ѕид Decals Chratmas Ѕид Налепница Д-169
Новак - 26 %

Нови Пристигна 2017 Божиќ Продавница Дома Livingroom Оркестарот Ѕид Mural Винил Уметност Дома Декор Ѕид Decals Chratmas Ѕид Налепница

Достапно за нарачка
DEN 335.52
DEN 248.00
Достапност:


34273839022 Производ Inforamtion : Број : Д-169 Големина S : 27x42cm M : 42x65cm L : 57x88cm
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ве молиме изберете 1 бојата на вашиот decal од подолу
боја шема
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

За производот

боја:
615 сина, 618 светла зелена, 630 виолетова, 607 црвена, 601 белата, друга боја избор
Големина:
42x65cm, 27x42cm, 57x88cm
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Д-169
Материјал:
Пластични
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид

Избор на клиент