Свадба/Годишнина и Роденден Декорација на Мејсон Тегла Чаши Голем Капацитет Може да се Одржи 450ml Течни Стакло Мејсон Тегли Кригла
Новак - 5 %

Свадба/Годишнина и Роденден Декорација на Мејсон Тегла Чаши Голем Капацитет Може да се Одржи 450ml Течни Стакло Мејсон Тегли

Достапно за нарачка
DEN 911.52
DEN 866.00
Достапност:


Свадба/Годишнина и Роденден Декорација на Мејсон Тегла Чаши Голем Капацитет Може да се Одржи 450ml Течни Стакло Мејсон Тегли Кригла
Функција :
-Marson Тегли 100% Сосема Нов и со Висок квалитет
-Кориснички и Personized Marson Тегли & Првенство
-Совршени за вашата Свадба/Годишнина/Роденден на Партијата декор
Материјал : Стакло (може да се одржи 450ml течни )
Капацитет : 401-500ml
Се истакна :
Ако сакате Jar само како на сликата, ве молиме да ги содржи следниве информации од страна на купувачот забелешка или порака. јас ќе направам за у .
1. За сопствени цел, pls лево) забелешка за вашиот кориснички барањето (име и датуми). Ако најголемиот дел цел е потребно, добредојде за контакт.
2. Ова е направено за да цел, pls дозволете 5-7 работни дена за производство. 8-12business дена за САД/Австралија/Канада од страна на e-пакет, со 25-35 бизнис денови на земјата од страна на Кина Пост. Ако брза испорака треба, контактирајте не директно за помош.
>>>> Внимание :
1. Ве молиме не го стави на куп во фрижидер замрзнувач директно.
2. Ве молиме не ставајте топла вода директно во чаша,не може да предизвика купот да се распрснувале,тоа е костим за ладно пиење само.
Пакет : 1x Custom Marson Тегла
Никој не губат пари во нашата продавница.. Ние сме resonsible на штета и изгубена во превозот, Ако за жал , тоа happend. Ве молиме контактирајте со нас пред да остават коментари. ние би сакале повторно да ја прати сте нов или да ви даде целосна наплата .. Загарантирана. Купи со доверба!!!

За производот

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Број На Модел На:
G-qcj23
Пакување:
1
Големина:
M
Капацитет:
401-500ml
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Пијалоци
Материјал:
Стакло
Мирудии Сад стилови:
Мејсон Тегли
Тип:
Чување Шишиња И Тегли
се применуваат:
Вода,сок,пијалоци
Стил:
Моден Мејсон Тегла
Употреба:
стакло пиење шише

Избор на клиент