Среќен Ангел Сакура Harumoto 6.5 Секси Акција FigureKairakuten SkyTube Ѕверот Стрип Ѕверот Покрие Девојка
Новак - 9 %

Среќен Ангел Сакура Harumoto 6.5 Секси Акција FigureKairakuten SkyTube Ѕверот Стрип Ѕверот Покрие Девојка

Достапно за нарачка
DEN 1535.52
DEN 1397.00
Достапност:


Во вашата услуга !
Објект : Големина : 16.5 cm/6.5 инчи
Состојба : 100% нови.лабава, без кутија

За производот

Предупредување:
Возраст 3+
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години
Бренд Име:
LETBEST
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
16.5 cm
Кукли Тип:
Модел
Големина:
M
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
M
Тема:
Филм & TV
Големина:
6.5 inch
боја:
Жолта Кафена Multicolor

Избор на клиент