50pcs/многу-9.5*9.5*3cm Голема Големина Празен Авион Картон Партија Кутии Craftwork Подарок, Fastener, Уво Прстени Црна Хартија Кутии
Новак - 5 %

50pcs/многу-9.5*9.5*3cm Голема Големина Празен Авион Картон Партија Кутии Craftwork Подарок, Fastener, Уво Прстени Црна Хартија

Достапно за нарачка
DEN 1212.00
DEN 1152.00
Достапност:


50pcs/број 8*8*4cm Црна боја Kraft хартија за пакување кутија за Накит Кутија Kraft картичка хартија кутија за Сапун кутија Бонбони кутија
Големина : 8*8*4cm (ДОЛЖИНА X WIDTHX ВИСОК)( 3.12 "* 3.12 "* 1.56 ", 1 cm= 0.39 инчи)
Материјал : 350g хартија картичка;
Боја : црна боја
*работи во кутијата се само за референца.
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

За производот

Повод:
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Craftwork Подарок, Fastener, Уво Прстени Црна Хартија Кутии
Шема:
Никој
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
Бренд Име:
ЈАС'MFINE

Избор на клиент