Голема Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Бохемски Обетки за Жените Голема Долго Капка Earring Жените Накит grosse boucle d'oreille E612143
Новак - 25 %

Голема Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Бохемски Обетки за Жените Голема Долго Капка Earring Жените Накит grosse boucle d'oreille

Достапно за нарачка
DEN 278.40
DEN 209.00
Достапност:


2018 Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Бохемски Обетки за Жените Голема и Долга Капка Earring Жените Накит grosse boucle d'oreille Стил : 2018 Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Бохемски Обетки Материјал : Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Бохемски Обетки за Жените Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : пријател /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски и Модни Накит Бохемски Обетки за Жените Голема и Долга Капка Earring новодојдени Дизајн Голема и Долга Капка Earring Жените Накит grosse boucle d'oreille

За производот

Бренд Име:
AFAWA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Алатки
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E612143
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
As Show
Тежина:
15g
ОДГОВАРА ЗА:
Нерѓосувачки Челик Бохемски Обетки за Жени
боја:
Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Бохемски Обетки
Парична казна или Моден:
Моден Нерѓосувачки Челик Капка Обетки Накит
Обетки Тип:
Голема и Долга Капка Earring Жени
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик Бохемски Обетки
Стил:
Голема и Долга Капка Earring Жените Накит
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба
број:
E612143

Избор на клиент