Домашна Испорака Мачка Играчки Смешно Houndstooth Мачки Гребење Одбор Мачка Маче Сисал Нула Одбор Играчка Мебел Scratcher
Новак - 14 %

Домашна Испорака Мачка Играчки Смешно Houndstooth Мачки Гребење Одбор Мачка Маче Сисал Нула Одбор Играчка Мебел Scratcher

Достапно за нарачка
DEN 3121.44
DEN 2685.00
Достапност:


Домашна Испорака Мачка Играчки Смешно Houndstooth Мачки Гребење Одбор Мачка Маче Сисал Нула Одбор Играчка Мебел Scratcher
discription
Висина : 102 CM Материјал : 100% полиестер крзно, памук, сива сисал, честички одбор, картонски цевки, PP влакна, пластична капа Мачка Дрво 102 CM Игра во Собата во стилски модели за да се координира со секоја соба е décor Карактеристики 2 сисал мислења, изработка на мачка дрво гребење пост совршен излез за вашата мачка е природен гребење потреби Skytop кревет и се умилкувам на телото кревет обезбеди удобен место да се нап и дневна Виси птица играчка за време на акција спакувани забава Мачка мебел дрво поттикнува здрава вежба преку игра 100% полиестер ткаенини топло Perches за мачки да седат ,одмор или нап
Големина : L 61cm*W49cm*H100/14inch*19.3*39.3 инчен (ве молиме дозволено 1-3cm грешка предизвикана од мерење.) Функција : *Мулти-ниво на дизајн *Ултра-меки кадифен материјал за врвен комфор *Повеќе текстура гребење мислења да носат надолу оние игла канџи! *2 платформи *2 Кревет Perching области *1 сисал столбови *2 виси глувци *Стилски дизајни и бои кои одговараат на вашите décor *Трајни и здрав структура за максимална безбедност *Совршен за мачки да се опуштите и да се истражуваат *Промовира вежба за вашите мачки *Едноставна да се соберат
Постојат многу производи во нашата продавница.Добредојдовте вашата посета! Подолу е линкот од нашата продавница :
Контактирајте со нас
Ако сте заинтересирани во нашите производи, и ќе имате било какви проблеми со тоа, можете да контактирате со трговијата јасли, foxmail, и телефон.
За плаќање
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање :
1. Alipay(Зачувам)
2. Банкарски Трансфер
Ве молиме ни e-mail за да добиете информации
Банкарски Трансфер метод на плаќање ќе бидат потребни за да додадете $25.00 на вашиот вкупната за банкарска трансакција на плаќање
За превозот
1. Ќе објектот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail 5 работни денови по добивањето на средствата или Очекување расчисти Исплата.
2. Ќе примите објектот треба да се преземат 15-45 работни денови.
3. Ако сакате да примате го објектот побрзо, можете да изберете и други пратката, како што се EMS, Fedex, но EMS, Fedex се скапи од Кина Пост Воздух Mail, и пред да ги нарачате на објектот, треба да се јавите ни се на првата, и ние треба да се додаде разликата во цената. Инаку, ние не би?т испрати до вас. Ви благодарам на совети.
Политика на враќање (САМО за РАЗМЕНА)
1. Ние им овозможи размена на објектот ако сте незадоволни со производот,
но, треба да контактирате со нас во 7days и да се врати во рок од 10 дена од датумот на кој сте го добиле.
2. Сите врати точка мора да биде во оригиналниот пакет и мора да ни овозможи со превозот следење на број.
И вие исто така треба да ни кажете причината за враќање.
3. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.
За повратни информации
Повратната информација е многу важно за нас, па ако имате примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете позитивни повратни информации, и ние, исто така може да го направи тоа. Ако не сте задоволни со тоа, пред да ја напушти негативни повратни информации ве молиме да ги споделите со нас прво, и ние може да ви помогне да го решите проблемот, се додека не сте задоволни со тоа.

За производот

Големина:
M
Тип:
Мачки
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Брзо домашно милениче
Вид:
мачка дрво
Број На Модел На:
wj0275
боја:
Црна

Избор на клиент