Xinhua Бренд Жена Часовници Година Луксузни Правоаголник Нерѓосувачки Челик Хривнија Види За Жените се Облекуваат Кварц-види рачни часовници Часовници
Новак - 10 %

Xinhua Бренд Жена Часовници Година Луксузни Правоаголник Нерѓосувачки Челик Хривнија Види За Жените се Облекуваат Кварц-види

Достапно за нарачка
DEN 336.00
DEN 302.00
Достапност:


За производот

Случај Обликот:
правоаголник
Бендот Должина:
17cm
Случај Дебелина:
8мм
Бренд Име:
XIRHUA
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
636
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Никој
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
14mm
Dial Дијаметар:
30мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Избор на клиент