Мажите одговара, свадба одговараат најдобро man костум формално occasio партија за одговараат на сопствен грб + панталони + лак вратоврска

Мажите одговара, свадба одговараат најдобро man костум формално occasio партија за одговараат на сопствен грб + панталони + лак

Достапно за нарачка
DEN 4800.00
Достапност:


Добредојдовте во мојата продавница
Боја и Големина и Стил : Сопствени Направени
Сите Одговара може да обичај прави возрасни и момче големина
можете да мерите себе ги следат мерењата picutre и само оставете го вашиот сопствен мерења и бојата што сакате под цел кога ќе го поставите тоа, ние ќе го направи одговара следете ги вашите сопствени мерења и боја.
Еден Костум = јакна+панталони+вратоврска
ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
ако ви треба кошула, ве молиме плус 20парче .можете да кликнете на кошула слика на цел кошула.
Може да се погледне Како Да се Измери,и кажете ми кои се вашите Мерења и Боја (пишување на мерења и боја на забелешка)кога ќе ги нарачате.
Големина на единица : cm или инчен КАКО ДА се ИЗМЕРИ?
Големина на Табелата (ве молиме изберете што треба големина)
Вратоврска само чиста боја
Големина 5 XL-6 XL Треба 20$
БОЈА ШЕМА
(можете да го промените одговараат на бојата )
САТЕНСКИ БОЈА ШЕМА (можете да ја промените вест и вратоврска боја)
Опис На Производот
а .Ние сме професионални производителот, ние секогаш да ви обезбеди со висок квалитет, ниска цена производи , добредојде на големо . ( Сите алишта ќе направи повеќе од 90 % сличен на picuture и вратоврска само чиста бои, не 100% на истата слика , ве молиме да се разбере )
б .таму може да биде благо боја differente ( ова не е грешка ) помеѓу фото и заврши костум и вратоврска вратоврска е нашата прават , тука се и некои различни слики )(врзуваат само чиста боја
в .Ние си имаме свој фабриката , па можете да изберете да изберете костим или промена на бојата , може да ви испрати partiality одговараат за мене,да ми Кажете на вашата големина и боја кога ќе ги нарачате.Можете да се меша цел во мојата продавница .
Царинските Надоместоци
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
постојат некои Земји ќе се оданочуваат ,ви посакувам првиот може да се знае на овој ,како што се : велика БРИТАНИЈА ,Канада,Бразил,Мексико,Франција .
Политика
Ние веруваме дека ќе бидете задоволни со вашите купувања и ние сакаме да се осигура дека имате одличен онлајн шопинг искуство со нас. Затоа, ако не сте задоволни, ние со задоволство ќе се прифати ќе се врати, како што е специфицирано подолу, за враќање на пари, замена или кредитна компанија, која ви се допаѓа. Ние имаме едноставно политика на враќање
Сите производи се доставени до клиентите мора да се придржуваат до 7 ден политика на враќање. Тоа 7 ден политика е во сила веднаш по испораката на клиентите. Било од предметите вратени мора да биде во неговата оригинална состојба. Тие не мора да бидат носени или имате било какви места, солзи, или секое бришење на ткаенина или дизајни. Купувачот плаќа враќање такса .
СО СРЕЌА И ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ ИЗГЛЕД!

За производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
auguswu
Број На Модел На:
A1
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Двојно Гради
Материјал:
Памук,Бамбус Влакна,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Одговара Тип:
Лабава

Избор на клиент