Flexsteel 8 Кастрењето На Shears Tesoura Став Poda Градина Алатки Бонсаи Кастрат Градинарство Secateur Baumschere Snoeischaar
Новак - 30 %

Flexsteel 8 Кастрењето На Shears Tesoura Став Poda Градина Алатки Бонсаи Кастрат Градинарство Secateur Baumschere Snoeischaar

Достапно за нарачка
DEN 444.96
DEN 312.00
Достапност:


Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи :
Висок Јаглероден Челик 8"/200 MM Кастрење Shears Градина Алатки Бонсаи Кастрат Градинарство Secateurs Tesoura Став Poda
Опис : Име на Производ : Кастрење Shears Вкупна должина : 200mm/8inch Боја : зелена (само зелена боја е во парк) Сечилото Материјал : висок јаглероден челик ,прекалени,Тефлон-обложени сечива,40-45 HRC Мека,пена Костец
Флексибилна Алатка, Флексибилни Живот
Flexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот. Наша цел е да понудат добар квалитет на производи со многу повеќе конкурентна цена и најдобра услуга како професионална агенција. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат клиенти барања и извори на најсоодветен производи за нив .
Нашата Компанија Се Покаже

За производот

Кастрење Алатка Тип:
Кастрат
Pruner Тип:
Се заобиколат
Број На Модел На:
H401
Бренд Име:
flexsteel
Функција:
Анти-Се Лизга На Зафат
По завршувањето:
Тефлон-обложени сечива
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
боја:
само има зелена боја во парк сега
Сечилото Материјал:
Висок Јаглероден Челик
површина на ножот:
Тефлон-обложени сечива
Сечилото Цврстина:
40-45HRC

Избор на клиент