Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА/многу Анти-Отсјај МАТ Мет Екран Заштитник За ASUS Zenpad 7.0 M700KL 7-инчен Табела PC Анти Отпечаток
Новак - 5 %

Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА/многу Анти-Отсјај МАТ Мет Екран Заштитник За ASUS Zenpad 7.0 M700KL 7-инчен Табела PC Анти Отпечаток

Достапно за нарачка
DEN 311.52
DEN 296.00
Достапност:


За производот

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
ZUCZUG
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Мат,Ултра-тенки
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Транспарентна
statu:
во парк
Карактеристики:
мат екран заштитник
Продаваат на мало ПП Торба:
Yes
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
2 парчиња
Продажба Точка :
најниска цена
ОДГОВАРА ЗА:
За ASUS Zenpad 7.0 M700KL 7-инчен Табела PC

Избор на клиент