6.3*3.0 mm DC Моќ Конектор Приклучок за Полнач За Лаптоп Toshiba адаптер 6.3*3.0 mm DC кабел

6.3*3.0 mm DC Моќ Конектор Приклучок за Полнач За Лаптоп Toshiba адаптер 6.3*3.0 mm DC кабел

Достапно за нарачка
DEN 144.00
Достапност:


6.3*3.0 mm DC Моќ Конектор Приклучок за Полнач За Лаптоп Toshiba адаптер 6.3*3.0 mm DC кабел
Карактеристики :
100% СОСЕМА НОВ
Напон :
Должина : 120cm
За Лаптоп Toshiba адаптер 6.3*3.0 mm DC кабел
Слики :

За производот

Должина на кабел:
120cm
Број На Модел На:
За Лаптоп Toshiba адаптер 6.3*3.0 mm
Тип:
Моќ Кабел
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No

Избор на клиент