Фабриката за директна продажба на Европската мода Beaded луѓе префикс слоевит Хривнија

Фабриката за директна продажба на Европската мода Beaded луѓе префикс слоевит Хривнија

Достапно за нарачка
DEN 143.04
Достапност:


За производот

Бренд Име:
FY
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Злато Позлатен
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Материјал:
Акрилик
Должина:
20cm
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Никој

Избор на клиент