Толку Слатка 40x50cm Торта Icecream & Polka Точка Печатени Шари Памук Ткаенини Пакет За DIY шиење Кукла Платно
Новак - 6 %

Толку Слатка 40x50cm Торта Icecream & Polka Точка Печатени Шари Памук Ткаенини Пакет За DIY шиење Кукла Платно

Достапно за нарачка
DEN 132.96
DEN 125.00
Достапност:

Толку Слатка 40x50cm Торта Icecream & Polka Точка Печатени Шари 100% Памук Ткаенини Пакет За DIY шиење Кукла Крпа Име на Производ : СП-240 & 361 Толку Слатка Торта Icecream & Polka Точка Печатени Шари 100% Памук Ткаенини Пакет Материјал : 100% Памук Боја : 2 торта дизајни како што се покажа големина : 40x50cm (намалување од рака, толеранција 2cm) Употреба : заеднички DIY проекти. Пакет Содржина : 2pcs на одбраниот дизајн или и двете дизајни 4pcs Бр.1 Дизајн
No2 Дизајн

За производот

Тип:
Sateen Ткаенина
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент