1 Пар 7/8 22mm Универзална CNC Алуминиум+Гума Кожна Рачка Костец Црвено и Сино Злато за ЈАМАХА TMAX 530 2012- 500 2008-2011
Новак - 5 %

1 Пар 7/8 22mm Универзална CNC Алуминиум+Гума Кожна Рачка Костец Црвено и Сино Злато за ЈАМАХА TMAX 530 2012- 500 2008-2011

Достапно за нарачка
DEN 119.52
DEN 114.00
Достапност:


Функција :
- 100% Сосема Нов Резервни висок квалитет
- Материјал : CNC Алуминиум+Гума Гел
- Боја : Црна, Портокалова, Златна, Зелена, Титаниум, Сребро, Сина, Црвена, Виолетова
- Количина : еден пар
- Димензии : 12cm*3cm*3cm
- Универзална одговара за сите мотоцикли atv настана, скутери со 7/8"(22mm) handlebar.
Пакетот Вклучува :
-пар од страна костец.

За производот

Тип На Објект:
Костец
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
12cm
Име На Модел:
Рака Костец
Објектот Ширина:
3cm
Бренд Име:
ERMASPEED
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Дијаметар:
22cm
Материјал Тип:
CNC Алуминиум+Гума
боја:
Црна, Црвена, Сина, Зелена, Портокалова, Злато, Титаниум, Silv
Име на производ:
Рака Костец
Употреба:
Рака Зафат без Бар Крај
Количина:
2 buc(1 пар)
Пакет:
Кутија+Шок Апсорбира Лист+Водоотпорен Перница

Избор на клиент