DCTAL Логото ЕДНО ПАРЧЕ Автомобил Ѕид Налепници Јапонски Decals Винил Decal Налепница Дома Декорација 134
Новак - 5 %

DCTAL Логото ЕДНО ПАРЧЕ Автомобил Ѕид Налепници Јапонски Decals Винил Decal Налепница Дома Декорација 134

Достапно за нарачка
DEN 531.84
DEN 505.00
Достапност:


детали за производот

За производот

боја:
Црна, Златна, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Темно Сива Боја, Небото Сино, Виолетова, Портокалова
Големина:
20x55cm, 55x151cm, 13x35cm, 40x110cm
Бренд Име:
DCTAL
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
2pcs
Број На Модел На:
аа-wsc031
Материјал:
Пластични
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
is_customized:
yes

Избор на клиент