Метал Леќа Худ Сенка 40.5 mm Филтер Тема Стандардни Завртки-во Планината Универзална

Метал Леќа Худ Сенка 40.5 mm Филтер Тема Стандардни Завртки-во Планината Универзална

Достапно за нарачка
DEN 191.52
Достапност:


Универзална Метал Леќа Худ Сенка 40.5 mm Филтер Тема Стандардни Завртки-во Црна Гора
Вовед :
100% Сосема НОВ!! Висок Квалитет!!!
Опис :
Леќа капи се главно дизајнирани за да се спречи несаканите скитници светлина од внесување на леќа со проширување и засенчување на крајот на објективот. Покрај тоа, од крајот на објективот е продолжен, исто така ќе добиете дополнителна корист на некои екстра заштита од случајно влијание.
Спецификација :
Назад Тема : 40.5 mm
Пред Тема : 52mm
Тип : Завртка-во Тип
Материјал : Метал
Боја : Црна
Погоден За :
Сите леќа со 40.5 mm пред нишката
Пакетот Вклучува :
1 x Метал Леќа Хауба

За производот

Компатибилен Бренд:
КАНОН,Leica,Pentax,Fujifilm,NIKON,Sony, Minolta,SONY,Олимп
Бренд Име:
FOTGA
Пакет:
No
Број На Модел На:
Универзална
Материјал:
Метал
боја:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент