Гориво премерување вентил за Гориво пумпа за контрола вентил Заеднички железнички систем вентил за Гориво Пумпа за Влезот Премерување Вентил 0928400700
Новак - 5 %

Гориво премерување вентил за Гориво пумпа за контрола вентил Заеднички железнички систем вентил за Гориво Пумпа за Влезот Премерување

Достапно за нарачка
DEN 2640.00
DEN 2508.00
Достапност:


КОМПАНИЈАТА НЕМА.
ОЕМ БР.
ПРИМЕНЛИВИ ПУМПА
ВОЗИЛО
W700 0928400700 0445010099 Nissan Primastar, Trafic, Velsatis Мотор 20c DCI M9 R "Рено" Espace, Лагуна, Сценско.

За производот

Објектот Тежина:
0.21
Објектот Должина:
10
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Рено Модел:
Сценско II
Објектот Ширина:
9
Материјал Тип:
Челик
Земја/Регион на Производство:
Кина/Guangdong
Специјални Функции:
гориво премерување
Бренд Име:
WANATOP
Сценско II-Година:
2005 година
Поставување на Возило:
дизел заеднички железнички систем
Другиот Дел Број:
0445010099
Производителот Дел Број:
0928400700
Осветленост Дел Број:
0445010099
Објектот Висина:
6
Напон:
24 V
Максимална Оперативни Тековната:
1.8 А
Неактивен Тековната:
1380-1430 ма
Отпорот:
2.6-3.15 Ω
PMW Сигнал со Фреквенција:
165-195 Hz
Железнички Притисок:
40 Пратеник
Пакување големина:
10*6*5 cm
Тежина:
0.22 kg
Гориво Премерување Вентил Единица Алијас:
MV вентил, EFC / MEUN вентил, SCV вентил, PCV вентил
Функција:
Контрола на горивото во и надвор од висок притисок пумпа

Избор на клиент