AOLIKES 1 Buc Фитнес Лактот Подлога-Понг и Бадминтон Coderas Мускулите под Притисок Заштитна Прилагодливи Мажи Жени Спортски Безбедност
Новак - 5 %

AOLIKES 1 Buc Фитнес Лактот Подлога-Понг и Бадминтон Coderas Мускулите под Притисок Заштитна Прилагодливи Мажи Жени Спортски

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 364.00
Достапност:


AOLIKES 1 Buc Фитнес Лактот Подлога-Понг и Бадминтон Coderas Мускулите под Притисок Заштитна Прилагодливи Мажи Жени Спортски Безбедност
Производи спецификации :
Материјал : OK крпа + ЕВА + Lycra
спецификации :
ЕВА подлога : lehgth за 16cm,ширина околу 6.5 см
рака : lwngth за 27cm ширина околу 3cm
големина : слободни,прилагодлив
боја : црна
пакет : 1 парчиња,opp вреќа
Користете предмети : мажи жени универзална.
функција : Не се лизга,прилагодлив,притисок завој завиткани фиксна дизајн,и Двете може да се игра со многу добра поддршка заштитен ефект, без да влијаат на лактот заеднички флексибилност и флексибилност,со Тампон влошки,за Да се ублажи влијанието на надворешните до лактите,обезбеди притисок на лактот додека се вежба,да се намали можноста од повреда
Применливи Спорт : тенис,Кошарка, Фудбал Бадминтон Одбојка велосипедизам mountaineering отворен и за други спортови
драг пријател,оваа цена е за 1 парче,ако ви треба 1 пар,ве молиме цел 2 парчиња,имаме попуст за 2 парчиња,ви благодариме за разбирањето,имајте пријатен шопинг!

За производот

Бренд Име:
Aolikes
Возраст:
Возрасни
Број На Модел На:
лактите поддршка - 7949
Материјал:
ОК крпа + ЕВА + Lycra
погоден спорт:
тенис,кошарка,Mountaineer,теретана,фитнес, паркинг (надворешен спорт

Избор на клиент