Оригинални нови WL 148 тип двојно допрете potentiometer B100K оска 30ММ оска (SWITCH)
Новак - 5 %

Оригинални нови WL 148 тип двојно допрете potentiometer B100K оска 30ММ оска (SWITCH)

Достапно за нарачка
DEN 143.52
DEN 136.00
Достапност:

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена!
Инсталација дупка 7 MM

За производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC
Карактеристики:
potentiometer префрлате
Материјал:
Бакар
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
potentiometer B100K оска 30ММ
тековната:
100A

Избор на клиент