E175 Misting Систем, Супер Фина Магла, За Ладење, Misting и Влажноста на воздухот
Новак - 10 %

E175 Misting Систем, Супер Фина Магла, За Ладење, Misting и Влажноста на воздухот

Достапно за нарачка
DEN 23952.00
DEN 21557.00
Достапност:

Висок квалитет misting sprayer Опис на Производот Производот Апликација без разлика Дали сте во потрага за Ладење, Humidifying, Прашина Потиснување, или Мирис Систем за Контрола-HAIGINT имаме решение кое ги задоволува вашата потреба. Посветеноста на нашата работа, искуство, вешти техничари, и конкурентни цени потврди нашите производи и услуги, како на победа решение. Детали за misting пумпа
1pc 0.3 L/min пумпа
10m Најлон црево
10pcs млазници
9pcs лизга заклучување конектори
1pc Лизга заклучување на крајот приклучок
20pcs Цевки менгеме
1pc цевки машина
Главните Карактеристики Може во текот на површина од 200 квадратни метри Фина магла, не мокрење Сертификати

За производот

Тип:
Распрскувачи
Материјал:
Пластични
Sprayer Тип:
пумпа
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
ПИ-MNP-03
Литар:
0.3 L/min
Притисок:
40-60 Бар
Проток:
0.26 GPM
моќност:
300W
Напон:
220V or 110V
Фреквенција:
50hz или 60hz
Пакување големина:
48*28*34CM
Тежина:
14.5KG
боја:
Нерѓосувачки Челик
Карактеристики:
Ладење, Humidification,Бришење Прашина Бришење Прашина

Избор на клиент